Tüm Dünya Vize Hizmetleri...

Sayın Müşterilerimiz,

Biz Neden varız !!!

Obi Turizm, Türk Vatandaşlarına ve Türkiye’de yaşayan yabancılar için vize isteyen tüm Ülkelerin vize işlemlerinde başvuru sahiplerine en hızlı, doğru ve güvenilir şekilde hizmet vermeyi hedefleyen bir firmadır. Vize için istenilen evrakların neredeyse hepsi aynı fakat prosedürleri farklılık göstermektedir. Obi Turizm, olarak vize başvuru prosedürlerine en uygun şekilde başvuru dosyanızı hazırlayıp, randevu tarihinizin en hızlı şekilde alınmasını sağlayarak sizi yorucu detaylardan kurtarmaktadır. Gerektiği durumlarda talebiniz üzerine uçak ve konaklama rezervasyonlarınızı, seyahat & sağlık sigortanızı da yaparak vize başvurunuzu eksiksiz evraklarla doğru şekilde ilgili Konsolosluğuna veya konsolosluğun aracı kuruma, çıkarlarınızı koruma koşuluyla seçilen firmalar aracılığıyla yönlendirmektedir. Obi Turizm vize servisi verme konusunda kalite standartları çerçevesinde sürdürmektedir.
Obi Turizm, konsolosluk ve kişi arasında danışman ve aracıdır. Biz Tecrübelerimizle sizlere daha iyi hizmet vermek için buradayız.
Sizlerden gelen talep doğrultusunda ilgili konsolosluklardan adınız alınan randevu tarihine kadar, sizden istenilen evrakları doğru ve eksiksiz olarak hazırlanmasında sınırsız hizmet vermekteyiz. Kişinin ilk vizesi ise ,sizlere eşlik ederek konsolosluk işlemlerinde yanınızda olarak sizlerin hızlı ve eksiksiz işlem yapmasını sağlıyoruz.
Vize başvurularının sonucu hakkında karar verme yetkisine sahip olan tek yetkili kurumun ilgili Konsolosluklar olduğunu hatırlatırız. Obi Turizm olarak sadece başvuru sürecini en doğru şekilde yönetmektir.

Schengen Ülkeleri;

Aşağıda yer alan Ülkeler ‘den  22 Tanesi Schengen müktesebatını tam olarak yerine getiren ve 4 tanesi tanesi Avrupa Serbest Ticaret Birliği (EFTA) üyesi olup Schengen Sözleşmesi ile ilgili Özel Anlaşmalar yoluyla Schengen Müktesebatını yerine getiren 26 üye ülke bulunmaktadır.

 

DİKKAT:
Avrupa Ülkesi olan İzlanda, Norveç, İsviçre Schengen Bölgesinin ortak üyeleridir ancak ,
Avrupa
Birliğine üye değildirler.

Schengen vizesiyle seyahat edebileceğiniz 2 Ülke de Bulgaristan ve Romanya‘dır.
Ama bu Ülkelerden alınan vizeyle Schengen Ülkelerine seyahat edilemez.

Ülkeler, Vize ve Pasaport

Sohbete başlayabilirsiniz
Web Design BangladeshBangladesh online Market