Obi Turizm ve Türkmenistan Havayolları Referansları

Obi Turizm ve Türkmenistan Havayolları Referansları

Şirketlere Özel

Turizm konusunda uzmanlaşmış kadrosu ile OBİ TURİZM kongre, seminer, bayii toplantıları ve seyahat organizasyonları gerçekleştirmektir. Amacımız faaliyet alanımızda yer alan her işte en iyi performansı göstermek ve hizmet kalite çıtamızı en yükseğe çıkarmaktır.

Firmanızın tüm seyahatlerinde size asistanlık yapan ve her zaman en doğru alternatifleri sunan OBİ TURİZM kurumsal’ın uzman ekibi; uçak bileti, konaklama, kiralık araç hizmeti, transfer ve vize gibi her türlü yurt içi ve yurt dışı taleplerinizi cevaplamak için çözümler sunuyor.
İyi bir organizasyon; planlama, sorunları öngörme ve çözme becerisi gerektirir. Ürün lansmanları, yıllık şirket toplantıları, şirket içi eğitim ve/veya motivasyon programları, açılış ve temel atma törenleri, özel seyahat programları gibi özel organizasyonlar da OBİ TURİZM incentive’in deneyimli ve yaratıcı proje yöneticilerinin uzmanlık alanları arasında yer alıyor. OBİ TURİZM incentive, tüm organizasyonlarınızda yönetici kadrosu, asistan ekibi ve operasyon elemanları ile başından sonuna kadar çözüm ortağınız olarak arzulanan başarıya ulaştırmayı ilke edinirken güçlü satın alma ve doğru bütçeleme olanakları ile en uygun bütçenin sağlanmasını hedefliyor. Turizm ve organizasyon konusundaki yaratıcı yaklaşımlarımızı ve deneyimlerimizi sizlerle paylaşmak arzusu ile çözüm ortağınız olmak istiyoruz.

Kurumsal Seyahat Hizmetleri

Kurumsal seyahatlarde,hizmeti talep eden firma hiçbir risk almadan ve detayları düşünmeden Obi Turizm Seyahat hizmetlerini almış olur.

Hizmet alan firma, Kurumsal seyahat giderlerini kontrol altına alarak, kaliteli ve etkin hizmeti, en uygun fiyata ve ödeme koşulları ile alır.
Yurt içi ve yurt dışı uçak bileti, konaklama, araç kiralama, transfer, vize, tercüman gibi tüm taleplerinize tek yerden cevap bulabilmek için;

Özel Ödeme koşulları, En uygun fiyatlar, Hızlı ve etkin hizmet, güleryüzlü ve çözüm odaklı uzman ekip ve Sözleşmeli firmalara özel İskonto avantajları için;

Web Design BangladeshBangladesh online Market